دانشجویان دانشگاه‌های رازی، علوم پزشکی و صنعتی کرمانشاه در قالب اردوی راهیان نور با بدرقه مسئولان دانشگاه رازی به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

به همّت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و بسیج دانشجویی، کاروان اول دانشگاه رازی با حضور تعدادی از دانشجویان پسر دانشگاه‌های رازی، علوم پزشکی و صنعتی کرمانشاه در سفری پنج روزه به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.

پس از قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام دانشگاه، 60 نفر از دانشجویان پسر دانشگاه‌های رازی، علوم پزشکی و صنعتی کرمانشاه در قالب 2 دستگاه اتوبوس از امروز مورخ 15 اسفند ماه لغایت 19 اسفند ماه به مدت 5 روز با بدرقه مسئولان دانشگاه به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور اعزام شدند.

در این مراسم، حجت‌الاسلام و المسلمین جواد افشارنجفی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه رازی در سخنانی اظهار داشت: اردوهای راهیان نور دانشجویی ظرفیتی بسیار ارزشمند برای ترویج فرهنگ شهادت و ایثارگری است.

وی با اشاره به ضرورت ترویج روحیه ایثارگری، جهاد و خدمت به دیگران گفت: راهیان نور و یادواره‌های شهدا از مهم‌ترین برنامه‌ها برای انتقال ارزش‌های جهاد و ایثار و شهادت به نسل جوان است.

این اردوها با رعایت همه پروتکل‌ها، شرط تزریق سه دوز واکسن برای شرکت‌کنندگان و مسئولان در حال برگزاری است.

آخرین اخبار