576
انجمن علمی مکانیک بیوسیستم برگزار کرد

كارگاه طراحي سايت با وردپرس

انجمن علمی دانشجویی مکانیک بیوسیستم کارگاه طراحی سایت با وردپرس  را در 3 جلسه 2 ساعته در سامانه ویپادی با حضور 26 کارآموز در مهرماه 1400 برگزار نمود.

در سال 2003 وردپرس با استفاده از یک بیت کد با کاربرانی که تعدادشون کمتر از انگشت های دسته برای تمایل به زیبایی و نشر سیستمی معماری شده شروع به کار کرد، از آن زمان به بعد بزرگترین ابزار وبلاگ نویسی میزبانی در جهان با توجه به اینکه در میلیون ها سایت استفاده می شود و روزانه ده ها میلیون نفر آن را می بینند شد. وردپرس یک پروژه منبع باز است به این معنی که صدها نفر در سراسر جهان روی آن کار می کنن ، همچنین به این معنی که شما می توانید از آن برای هر نوع سایتی و بدون پرداخت هزینه مجوز و تعدادی دیگر از آزادی های مهم استفاده کنید.

وردپرس به عنوان یک سیستم وبلاگ نویسی آغاز شده ، اما امروزه به عنوان سیستم مدیریت محتوایی کامل از طریق هزاران پلاگین و ویدجت و تم ها مورد استفاده قرار گرفته است، وردپرس تنها به تخیل شما محدود میشود.

انجمن علمی دانشجویی مکانیک بیوسیستم کارگاه طراحی سایت با وردپرس  را در 3 جلسه 2 ساعته در سامانه ویپادی با حضور 26 کارآموز در مهرماه 1400 برگزار نمود.

مدرس جناب اقای دکتر هادی کیانی نژاد دانشجوي دكتري اگروتكنولوژی در سرفصل های زیر تدریس نمودند:

1-اموزش خرید هاست و دامنه 2-اشنایی با محیطcpanel 3-ایجاد دیتا بیس و تنظیمات دامنه 4-اموزش مدیریت محتوا در سیستم ورد پرس 5-اموزش نصب و راه اندازی سیستم وردپرس 6-تنظیم برگه ها و نکات اموزشی 7- اشنایی با افزونه های کاربردی 8-مدیریت دسته و زیر دسته در وردپرس 9-قالب ورد پرس و چگونگی نصب و استفاده 10-اشنایی با seoو کسب رتبه در موتور جست و جو

همچنین گواهی های حضور در کلاس بصورت خودکار توسط سیستم ویپادی در روز شنبه مورخ 1400/7/17 به کار اموزان ارائه شد.

آخرین اخبار