1399/11/12

نخستین جشنواره فرهنگی هنری «سردار انقلاب» یادواره شهید آسمانی حاج قاسم سلیمانی و گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به همت معاونت دانشجویی _ فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه آفاق، فرهنگسراهای سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه و ناحیه بسیج دانشجویی آذربایجان‌غربی برگزار می‌شود.

وصیت‌نامه و مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید سلیمانی و آرمان‌های انقلاب اسلامی، انقلاب اسلامی، حاج قاسم سلیمانی و افول امپریالیسم از جمله محورهای این جشنواره هستند.

علاقه‌مندان می‌توانند در رشته‌های دل‌نوشته، عکس‌نوشته‌، پوستر و اینفوگرافی، نماهنگ(کلیپ) و نوآهنگ(پادکست) در این جشنواره شرکت کنند.

مهلت ارسال آثار برای شرکت در این جشنواره از  ۱۳ دی سالروز شهادت سردار انقلاب تا ۱۲ بهمن همزمان با آغاز دهه مبارک فجر بوده و داوری آثار از ۱۴ تا ۱۸ بهمن انجام و ۲۰ بهمن نتایج نهایی آن اعلام می‌شود.

به اثر منتخب در این جشنواره مبلغ یک میلیون تومان به همراه لوح تقدیر اهدا شده و نیز به آثار برتر هر رشته ۵۰۰ هزار تومان به همراه یک لوح تقدیر اهدا می‌شود.

همچنین، افراد علاقه‌مند به شرکت در جشنواره فرهنگی هنری «سردار انقلاب» می‌توانند از طریق شماره ۰۹۱۰۱۴۱۷۵۳۰ یا ۰۹۰۳۶۵۵۷۶۸۸ در پیام‌رسان سروش، از طریق ارسال الکترونیکی به آدرس farhanghi@afagh.ac.ir و یا از طریق تحویل پستی و حضوری به دبیرخانه جشنواره، آثار خود را ارسال کنند.

 

راهنمای شرکت در جشنواره

 

 

آخرین اخبار