نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فراخوان سومین دوره جشنواره سراسری «ترنم الهی»

فراخوان سومین دوره جشنواره سراسری «ترنم الهی»


فراخوان سومین دوره جشنواره سراسری «ترنم الهی»

سومین دوره جشنواره سراسری سرود نماز با عنوان «ترنم الهی» به منظور کشف و شکوفایی استعدادها و سوق دادن فعالیت های آنان به آثار هنری نمازی و نیز افزایش سطح آگاهی نوجوانان نسبت به معارف نورانی نماز برگزار می شود.
 

این دوره از جشنواره به صورت غیرحضوری و ویژه پسران  در ۲ گروه سنی ۹ تا ۱۳، ۱۴ تا ۱۸ برگزار می شود.

 

 محورهای جشنواره:

نماز (جایگاه، ضرورت، آثار) و افعال (اذان، قنوت، رکوع و سجود)، پیوند نماز با مسجد، انقلاب، شهادت، پیوند نماز با خانواده، تعلیم و تربیت، پیوند نماز  با احیای ارزش‌های اخلاقی، دینی و ملی  و همچنین عبادت، نیایش و ستایش 

 

 تمام آثار راه یافته به مرحله انتخاب در صفحه اینستاگرام جشنواره «ترنم الهی» منتشر شده و گروه‌های سرود منتخب  تلاش خود را برای هر چه بیشتر دیده شدن آثار خود در بستر فضای مجازی انجام خواهند داد که دبیرخانه متناسب با تعداد بازدیدها و پسندهای هر اثر به دو گروه برتر از نگاه مردم هدایایی اهداء خواهد شد.

مهلت ارسال آثار: تا ۱۵ شهریور ماه 1399

 

نحوۀ ارسال آثار:

علاقه مندان باید آثار خود را از طریق پست الکترونیک به آدرس taranome.elahi@chmail.ir و یا در پیام رسان های تلگرام، ایتا و سروش با شماره فضای مجازی 99395991591 یا ایدی taranome_elahi@ ارسال کنند.
 

ثبت نام:

گروه‌های سرود باید تا پایان مرداد سال جاری نام گروه خود را به شماره پیامک 6699999163 ارسال نموده و پس از دریافت لینک ثبت نام و آیین نامه فنی، اقدام به تکمیل فرم شرکت در جشنواره کنند.