نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

«در جستجوی سعادت» ویژۀ اعضای خانوادۀ دانشگاه رازی

«در جستجوی سعادت» ویژۀ اعضای خانوادۀ دانشگاه رازی


«در جستجوی سعادت» ویژۀ اعضای خانوادۀ دانشگاه رازی

«أَللهُمَّ وَاجْعَلْنی مِمَّنِ اتَّعَظَ بِبَیانِ مَواعِظِکَ فیهِ وَاجْتَنَبَ مَعاصیکَ، وَ لا تَطْبَعْ عِنْدَ قِرائَتی عَلی سَمْعی، وَ لا تَجْعَلْ عَلی بَصَریی غِشاوَهً، وَ لا تَجْعَلْ قِرائَتی قِرائَهً لا تَدَبُّرَ فیها، بَلِ اجْعَلْنی أتَدَبَّرُ آیاتِهِ وَ أَحْکامَهُ، آخِذاً بِشَرائِعِ دینِکَ، وَ لا تَجْعَلْ نَظَری فیهِ غَفْلَهً وَ لا قِرائَتی هَذَراً، إِنَّکَ أَنْتَ الرَّؤُوفُ الرَّحیمُ»

خداوندا مرا از کسانی قرار ده که به وسیله بیان مواعظ تو در قرآن، موعظه می پذیرند و از نافرمانی تو پرهیز می کنند. و هنگام قرائت کردنم، برگوش «دل» من مهر «غفلت» و بر دیدگانم «قلبم » پرده «جهالت»به گونه ای قرار ده که شرایع دینت را اخذ کنم. و نظرم را در آن، نظر غفلت و قرائتم را، بیهوده گویی قرار نده. به درستی که تو مهربان و رحیم هستی

 

ضمن عرض سلام و قبولی طاعات و عبادات شما در ماه نزول قرآن، به استحضار می‌رساند که حوزه معاونت فرهنگی دانشگاه رازی با بهره گرفتن از مؤسسه تبیان و نیز تفسیر نور، این توفیق الهی را دارد که در سی‌روز ماه مبارک رمضان با منتخبی از آیات سی‌جزء قرآن کریم، همراه با برگزاری مسابقه و جوایز نقدی در خدمت اعضای محترم خانواده شریف دانشگاه رازی باشد. امید است مورد رضایت حق و شما مؤمنان قرار بگیرد.

 

 

جوایز:

نفر اول: 10 میلیون ریال
نفردوم:  8 میلیون ریال
نفرسوم: 5 میلیون ریال 
نفرات چهارم و پنجم و ششم: 2میلیون ریال
نفرات هشتم تا دهم: 1 میلیون ریال
 
 
زمان برگزاری آزمون برخط:
28 اردیبهشت‌ماه  1400
ساعت 9 تا 10:10
 
محل الکترونیکی آزمون: https://farhangi.razi.ac.ir